Doświadczenie w zarządzaniu - ponad 15 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania rozwojem biznesu w modelu B2B. Doświadczenie zawodowe zdobywał, współpracując m.in. z Altkom Akademia Software AG, NextiraOne, Asseco Poland, HP. Realizował projekty optymalizacyjne B2B dla wielu wiodących firm z branży finansowej m.in. PZU, ING, MetLife Amplico, Prudential, Alior Bank, Credit Agricole. Wprowadzał na rynek polski kilka nowych produktów technologicznych. Budował strategie sprzedaży i rozwoju biznesu dla wielu funkcjonujących na rynku polskim produktów i usług. Doświadczony negocjator. Mentor w zakresie budowania relacji biznesowych oraz efektywności sprzedaży.

Specjalizuje się w zakresie analizy i optymalizacji procesów biznesowych (Business Development, New Business), budowania oraz rozwoju działów sprzedaży, przygotowywania strategii biznesowych B2B, czasowego zarządzania działami sprzedaży (Interim management), wprowadzania na polski rynek nowych produktów i usług B2B, szkolenia z zakresu technik sprzedaży.

Realizował projekty optymalizacyjne dla wielu firm z sektora enterprise oraz MŚP. Obecnie pełni role doradcy zarządu w kilku firmach z segmentu MŚP.

Skuteczny menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w sektorze finansowym, głównie w branży ubezpieczeniowej. Zakładając i rozwijając spółkę Bacca stworzył w Polsce rynek finansowania składek ubezpieczeniowych. Po pięciu latach firma Bacca oferuje i rozwija wyspecjalizowaną usługę łączącą nowoczesne technologie z tradycyjnymi polisami,  a skalą działalności przewyższa niektóre zakłady ubezpieczeń.

Zawodowo skoncentrowany na zwiększaniu efektywności działania oraz jakości obsługi klienta. Entuzjasta wykorzystania nowych technologii w codziennej pracy i relacjach z klientami oraz partnerami biznesowymi. Członek Rady Programowej INSURTECH DIGITAL CONGRESS.

Bezpośrednio przed Bacca przez 5 lat zarządzał grupą doradztwa biznesowego w globalnej firmie doradczej. Był odpowiedzialny za projekty dla największych i najbardziej dynamicznych instytucji finansowych w Polsce oraz w regionie środkowoeuropejskim, Pomagał w zwiększaniu sprzedaży oraz w poprawie jakości i wyników.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2000 roku jest prezesem Zarządu Polskiego Biura Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.

W latach 2010 - 2015 pełnił funkcje Prezydenta Rady Biur Systemu Zielonej Karty z siedzibą w Brukseli kierując pracami Bur Narodowych działających na obszarze 48 rynków ubezpieczeniowych oraz organów odszkodowawczych , funduszy gwarancyjnych i ośrodków informacji reprezentujących wszystkie rynki ubezpieczeniowe Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Karierę zawodową rozpoczął w 1979 r. w TUiR WARTA SA zdobywając doświadczenie w obsłudze obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Od roku 1990 był dyrektorem Biura Zarządu Wielkopolskiego Banku Kredytowego SA, a następnie od 1992 roku wiceprezesem Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeniowego TUK S.A.(obecnie Gothar SA). Począwszy od 1996 roku był prezesem TU Gerling Polska SA oraz TU Gerling Polska Życie SA.

W ramach aktywności zawodowej:
- jest członkiem Rady Rozwoju Rynku Finansowego przy Ministrze Finansów
- współpracuje z Instytutem Europejskiego Prawa Komunikacyjnego w Trewirze
- jest przewodniczącym Rady Biznesu przy Akademii Finansów VISTULA
- prowadzi zajęcia dydaktyczne w Akademii Finansów VISTULA

Jest autorem wielu publikacji w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych zarówno w ramach prawa polskiego, jak i kwestii transgranicznych.

 

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Od wielu lat związana z ubezpieczeniami. Wieloletni pracownik Biura Rzecznika Ubezpieczonych, a obecnie - Rzecznika Finansowego. Jako prawnik zajmuje się przede wszystkim opracowywaniem i opiniowaniem projektów aktów prawotwórczych. Jest również autorką opracowań i artykułów o tematyce ubezpieczeniowej.

Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży finansowej w sektorze ubezpieczeń. Pracował w takich firmach jak: Link4, Gothaer, Compensa, Generali i Gerling. Karierę zaczynał w sektorze bankowym, w PKO BP. Posiada zdany egzamin brokera ubezpieczeniowego i doświadczenie w kierowaniu polskim oddziałem międzynarodowej firmy brokerskiej. W firmach ubezpieczeniowych pełnił wysokie funkcje menadżerskie, gdzie odpowiadał za piony ubezpieczeń dla biznesu, relacje z pośrednikami oraz innowacje. Wprowadził telematykę do polskiego sektora ubezpieczeń. Entuzjasta nowych technologii i internetu rzeczy (IoT). Komentator bieżących zagadnień i trendów rynku finansowego oraz sektora ubezpieczeniowego dla prasy branżowej i finansowej. Ukończył Wyższą Szkołę Ubezpieczeń i Bankowości, Politechnikę Radomską oraz studia doktoranckie w Szkole Głównej Handlowej w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym.
Ma żonę i dwoje dzieci. W wolnych chwilach jest pasjonatem książek, interesuje się zabytkami, malarstwem, meblami stylowymi i chętnie gra tenisa.

MIEJSCE KONFERENCJI

VENUE 2017

Hotel andel’s by Vienna House w Krakowie jest położony na północ od imponującego, średniowiecznego Rynku Głównego ze słynnymi Sukiennicami. Stare Miasto w Krakowie zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, podobnie jak Zamek Królewski na Wawelu, dawniej będący siedzibą polskich królów. Stare Miasto, z mnóstwem sklepów i kawiarni, tętni życiem zarówno w dzień, jak i w nocy.
Ten designerski hotel stanowi idealną bazę do zwiedzania najpiękniejszego miasta Polski zarówno dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak i służbowych.

Odległości:

Centrum handlowe Galeria Krakowska: 50 m
Dworzec kolejowy Kraków Główny: 100 m
Centrum miasta: 700 m
Lotnisko Kraków-Balice: 15 km
Lotnisko Katowice-Pyrzowice: 80 km

Ceny pokoi:

Pokoje Double for Single Use ze śniadaniem w cenie 525 PLN netto/doba
Pokoje Double ze śniadaniem w cenie 611 PLN netto/doba

Kontakt:

andel's by Vienna House,  Kraków, ul Pawia 3, tel.  12 66 00 100

KONTAKT Z NAMI

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!