Adwokat Paweł Polański


Usługi prawnicze zielona góra

Usługi prawnicze zielona góra


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:


Dostrzegając lokalne zapotrzebowanie na porady adwokata, prawnik prowadzący kancelarię pod linkiem adwokatpolanski.zgora.pl stara się mu sprostać w jak najszerszym zakresie. Proponuje usługi prawnicze mieszkańcom Zielonej Góry. Jego biuro znajduje się przy ul. Bohaterów Westerplatte 9/135. Jurysta zastrzega sobie, że, pragnąc zachować odpowiednią jakość świadczeń, przyjmuje osoby, które wcześniej ustaliły z nim termin spotkania.

Lista zadań, jakich może podjąć się adwokat, znajduje się na podanej stronie. Czynności wykonywane w ramach poszczególnych realizacji są wyceniane indywidualnie, uwzględniając przede wszystkim stopień zaangażowania prawnika w rozwiązanie danej sprawy.

Korzystając z usług kancelarii, można uzyskać wsparcie przy przeprowadzaniu rozwodu. Podejmując się działań, jurysta występuje w imieniu klienta, traktując priorytetowo obowiązek ochrony jego interesów. Jeżeli zachodzi taka konieczność, ustala też przebieg rozprawy w taki sposób, by ochronić też małoletnich członków rodziny.

Dodano: 19-03-2023

Adres: Boh. Westerplatte 9

Kod pocztowy: 65-034

Miejscowość: Zielona Góra

Dodaj Komentarz:
Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Telefon: 684511922

NIP: 929 181 81 28

Strona: https://adwokatpolanski.zgora.pl/

Sąsiednie Firmy

KREATOR